Uključi se!! - volontiranje
Volonteri nisu plaćeni, ne zato što su bezvrijedni, već zato što su neprocjenjivi.” – Sherry Anderson

U partnerstvu sa zadrugom Pontes Salutis organizira se volontiranje.

Cilj zadruge Pontes Salutis je razvijanje društvenog poduzetništva, sukladno tome sva stečena dobit se reinvenstira ponovno u djelovanje i rad Zadruge, osobito na području doprinosa zapošljavanja mladih.

Zadruga je osnovana na incijativu Zajednice Cenacolo 2013. godine u sklopu programa resocijalizacije koji se provodi zajedno sa Udrugom S.I.D.R.O.

volontiranje

Mladima koji završavaju rehabilitacijski program Cenacolo pruža se mogućnost zapošljavanja u zadruzi Pontes Salutis. Trenutno je zaposleno 7 mladih. Jedan od temeljnih stupova Zadruge su i njeni volonteri.

Želiš se uključiti javi se:

098 1777469, kordinator volontera Jasna Slović
udruga.sidro.zg@gmail.com